cropped-LOGO-KHATKESHI.png
77041160 09129410800

خط کشی ایزو – خط کشی کارخانه – خط کشی لیفتراک

اگر کسب و کار شما دارای یک انبار است، ایمنی باید اولویت اصلی شما باشد. عوامل زیادی بر ایمنی و کارایی انبار تأثیر می‌گذارند، از مواد پرخطر گرفته تا پلان‌های محدودکننده. زمانی که کارگران در معرض مرزهای نامشخص و بخش‌های خطرناک داخل انبار قرار می‌گیرند، شرایط دشواری را تصور کنید. علاوه بر این، مناطق نامشخص منجر به سردرگمی، عدم سازماندهی و سوء مدیریت می شود که منجر به کاهش بهره وری و نارضایتی کارگران می شود.

هدف از خط کشی سوله و انبار ها ، نصب علائم هشدار دهنده در مناطق تضمین شده است به طوری که افراد ممکن است فاصله خود را از اقلام بالقوه خطرناک حفظ کنند. منطقه ساختمان را بیشتر سازماندهی می کند و محیطی تمیز با مرتب بودن داخلی را تضمین می کند. خطوط مشخص شده گذرگاه ها، خطوط، راهروها، ایستگاه های لیفتراک، مناطق بارگیری و تخلیه بار، فضاهای ذخیره سازی، پذیرش و محوطه اداری را از هم جدا می کنند.

قرار دادن موانع نه کافی است و نه راهی مناسب برای متمایز کردن مناطق مهم در داخل یک منطقه بزرگ مانند یک انبار. خط کشی داخلی قابل اجرا، مقرون به صرفه و طولانی مدت است. آنها فضا را بهینه می کنند و ظاهری برنامه ریزی شده و به خوبی نگهداری شده به یک انبار می دهند. آنها از گرفتگی و انباشته شدن بیش از حد جلوگیری می کنند و در نتیجه بهره وری را افزایش می دهند.

خدمات خط کشی سوله ، انبار و کارخانجات

در پوشش‌های KVR، راه‌حل‌های خط کشی های داخلی را ارائه می‌کنیم که ایمنی انبار و بهره‌وری مطلوب را تضمین می‌کند. کاربردهای کف ما راه حل هایی با عملکرد بالا، ضد لغزش و انعطاف پذیر تضمین شده است. مناطق مستعد خطر در یک واحد کارخانه در هنگام خط کشی کف انبار و کارخانه جدا می شوند و مناطق به وضوح برای ترافیک زیاد، متوسط و کم تعریف می شوند تا از حرکت بی وقفه و بدون مشکل افراد و وسایل نقلیه در داخل و اطراف محل اطمینان حاصل شود.

مهم نیست که نیازهای انبار شما چیست، ما نیازهای شما را مانند خودمان برطرف می کنیم. ما در استفاده از محصولات زیبایی‌شناختی دلپذیر، بادوام، ضد خوردگی، رنگارنگ با پوشش‌های براق و متفاوت برای مطابقت و پیشی گرفتن از استانداردهای صنعت تخصص داریم. خط کشی صنعتی راه حل اقتصادی و طولانی مدت با زمان پخت سریع است.

چرا ما را انتخاب کنید؟
با 14 سال تجربه در صنعت، الو خط کشی شرکت مورد اعتماد شما برای خط کشی  انبار است. ما یک شرکت دارای یک تیم متخصص هستیم که استانداردهای بین المللی را در کیفیت محصولات و خدمات خود تأیید می کنیم و انتخاب مشتریان ما را نسبت به رقبای خود در سراسر کشور آسان می کند. الو خط کشی با بهترین شیوه‌های صنعت برای اطمینان از ایمنی محل کار پرسنل انبار و کمک به ایجاد یک محیط کاری محافظت شده برای آنها با راه‌حل‌های خط کشی انبار و ترسیم علائم ایمنی ما مطابقت دارد.

ما از چیزی بجز محصولات باکیفیت استفاده نمی کنیم که عملکرد کف صنعتی، ایمنی و طول عمر را افزایش می دهد. ما با انبوهی از دانش و تخصص، بهترین راه حل های خط کشی داخلی را با قیمت های رقابتی ارائه می دهیم.

آیا آماده‌اید تا به کف انبار خود علامت‌های بصری جذاب و با مقاومت بالا بدهید؟ برای برآورد رایگان با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 
از روش های خط کشی سطح انبار می توان به استفاده از رنگ های مخصوص اشاره نمود. این روش از گذشته تا امروز کاربرد زیادی داشته و از نظر اقتصادی نیز مقرون به صرفه می باشد. از بهترین ویژگی های خط کشی با رنگ می توان به تنوع بالا در رنگ های قابل استفاده برای خط کشی مسیرهای مختلف اشاره نمود. البته لازم به ذکر است که، این رنگ ها به اندازه نوارهای رنگی در برابر عبور و مرور لیفتراک و افراد مقاوم نبوده و به مرور از بین می روند و باید مجدد رنگ آمیزی صورت گیرد.
 

اصول خط کشی سطح انبار

خط کشی و شماره گذاری کف انبار بایستی از یک سری اصول بسیار مهم پیروی کند، چرا که در این صورت می توان بهترین شماره گذاری کف انبار در انبار خود اجرا کرد. از مهم ترین و اصلی ترین اصول خط کشی سطح انبار می توان به مواردی از جمله زیر اشاره کرد:

نمایش مسیر ورود تا خروج کالا
یکی از خطوط بسیار مهم در سطح انبار، نمایش مسیر ورود تا خروج یک کالا می باشد. به عبارت دیگر، شما به عنوان یک راننده لیفتراک یا پرسنل تازه ورود به انبار با دنبال کردن یک خط خاص باید بتوانید از ورودی تا خروجی انبار بدون سوال پرسیدن از دیگران مطلع شوید. علاوه بر خط کشی، می توان از شماره گذاری کف انبار نیز در کنار خطوط استفاده نمود تا هر مرحله از ورود تا خروج کالا کاملا قابل درک باشد.

نمایش مسیر منتهی به کالاهای قابل اشتعال
با استفاده از خطوط رنگی و علائم هشدار دهنده می توان مسیر منتهی به مواد قابل اشتعال و دارای خطر را مشخص نمود. با انجام اینکار تا حد زیادی ایمنی انبار افزایش پیدا خواهد نمود. به عنوان مثال، استفاده از نوار های رنگی قرمز و علامت مثل هشدار دهنده در مسیر می تواند به خوبی مفهوم را نشان دهد.

مزایای خط کشی و کد گذاری کف انبار

از مهم ترین مزایای حاصل از شماره گذاری و خط کشی کف انبار می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • سازمان دهی بهتر بخش های مختلف انبار و ایجاد نظم
  • افزایش کارایی با شماره گذاری تمام مراحل ورود تا خروج کالا
  • دسترسی آسان به بلوک های اختصاص داده شده به هر گروه از کالاها
  • کمک به کد گذاری کالاهای موجود در قفسه های انبار
  • طراحی و تولید سیستم های قفسه بندی انبار

 

مجموعه الو خط کشی آمادگی خود را در زمینه خط کشی ایزو کارخانه ، خط کشی محوطه کارگاهی کارخانجات ، خط کشی محوطه های مشاع کارخانه ای و کارگاهی اعلام میدارد .

در نظر داشته باشید این تیم بصورت تخصصی توسط کارشناس ترافیک HSE تمام امور ذکر شده را انجام داده و زیر نظر متخصصین انجام خواهد شد .

در زیر نمونه هایی از این موارد رو با هم مشاهده میکنیم :