cropped-LOGO-KHATKESHI.png
77041160 09129410800

سایبان پارکینگ | ساخت سایبان پارکینگ فلزی

نصب و ساخت سایبان پارکینگ

تجربه ثابت کرده است ، زمانی که برای ساخت یک سازه مثل پوشش سوله، سایبان های خودرو و پارکینگ های اداری و شخصی، خانه های پیش ساخته و کانکس با قطعات پیش ساخته مذکور صرف می­شود به مراتب کوتاهتر از روش­های سنتی است که این می تواند یکی از مزایای استفاده از ورق های تقویت شده UPVC به حساب آید .


سایبان پارکینگ خودرو یکی از سایبان هایی است که در اغلب ساختمان ها اعم از مسکونی، تفریحی، تجاری و اداری مورد استفاده قرار می گیرد. به همین خاطر تصمیم گرفتیم با ارائه توضیحات کامل و جامع شما همراهان عزیز را یاری کنیم. تا بهترین انتخاب را داشته باشید. با ما تا پایان این مطلب همراه شوید.

سایبان پارکینگ باید ویژگی های لازم را داشته باشد تا بتوان از آن استفاده بهینه ای را انجام داد. به همین خاطر کیفیت ساخت آن از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد. برای رسیدن به بالاترین کیفیت ساخت، انتخاب متریال درجه یک تاثیر فراوانی دارد.

 سایبان پارکینگ و خودرو باید روکشی استاندارد داشته باشد تا در شرایط نامساعد جوی مثل بارش برف و باران نیز بتواند از بدنه خودرو به بهترین شکل ممکن حفاظت نماید. این نوع از سایه بان ها را می توان هم به صورت پیش ساخته و هم به صورت سفارشی تهیه کرد. البته در اغلب موارد ساخت سفارشی این سایبان ها می تواند نتیجه بهتر و قابل قبولی داشته باشد.

هر محصولی که تولید می شود قطعا هدف از ساخت آن حل یک یا حتی چند مشکل است. سایبان پارکینگ خودرو نیز از این قاعده مستثنی نمی باشد. طبق تحقیقاتی که صورت گرفته همه افراد تمایل دارند از ماشین خود به بهترین شکل ممکن محافظت کنند و آن را در یک محیط امن و ایمن نگهداری کنند تا بر اثر شرایط نامساعد جوی آسیبی به ماشین وارد نشود.

آفتاب، باد، برف، باران و… از جمله شرایط جوی به حساب می آیند که می توانند در دراز مدت تاثیرات منفی بر روی رنگ و بدنه خودرو داشته باشند.

برخی از افراد در هنگام ساخت خانه، پارکینگی را برای ماشین خود تعبیه می کنند. تا بتوانند ماشین خود را در آن پارک کنند. اما طبق تحقیقاتی که انجام شده است. اغلب خانه ها فاقد پارکینگ هستند و فضای امنی برای پارک خودرو ندارند. در این موارد سایبان پارکینگ ماشین بهترین و کاربردی گزینه است.

این سایبان ها با اشغال فضای بسیار کمی، امکان محافظت از انواع ماشین را در هر فضایی امکان پذیر می کنند. سایبان خودرو را می توان برای یک یا چند ماشین طراحی و تولید نمود، بدین ترتیب ادارات و سایر مراکزی که نیاز به پارکینگ بزرگ دارند نیز می توانند از سایبان پارکینگ ماشین استفاده نمایند.

نصب و ساخت زیباترین و جدیدترین نمونه سایبان پارکینگ فضای باز در تهران ،پردیس ، کرج ، شهریار ، قم ، هشتگرد ساخت انواع سایبان پارکینگ مسقف فضای باز خودرو در محوطه ویلاها ساخت نمونه های متنوع سایبان پارکینگ خودرو در حیاط خانه بهترین سایبان های پارکینگ خانگی و اداری با پوششهای مختلف ساخت سقف های متحرک و تاشو (تاشونده) طراحی و اجرای پارکینگ های گروهی ادارات و مجتمع های مسکونی، اداری و تجاری تلفن پشتیبانی و فروش : 02177041160 نمونه های اجراء شده سایبان پارکینگ مسقف :